Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho SalesIQ, bir bulut tabanlı canlı sohbet ve müşteri davranışları takip yazılımıdır. Bu yazılım, kullanıcıların web sitelerindeki ziyaretçilerle canlı sohbet etmelerine, müşteri davranışlarını takip etmelerine ve satış fırsatlarını yönetmelerine olanak tanır.

Zoho SalesIQ, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve çeşitli özellikler içerir. Bu özellikler arasında canlı sohbet, müşteri davranışları takip etme, ziyaretçi tanıma, co-browsing, e-posta pazarlama ve daha fazlası yer alır.

Zoho SalesIQ, kullanıcıların potansiyel müşterileri tanımalarına, satış fırsatlarını izlemelerine ve müşterileriyle etkileşim kurmalarına yardımcı olur. Bu yazılım, dünya genelinde birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam