Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Creator

Zoho Creator, Zoho Corporation tarafından geliştirilen bir uygulama geliştirme platformudur. Bu program, kullanıcıların çevrimiçi veritabanları, web formları ve iş uygulamaları oluşturmalarına olanak tanır.

Zoho Creator, farklı endüstrilerdeki işletmelere uygun bir çözüm sunar ve farklı iş uygulamalarının geliştirilmesine yönelik bir dizi özellik sunar. Bunlar arasında formların tasarlanması, iş akışları ve otomasyonlar, raporlama ve analiz araçları, web servisleri entegrasyonları yer alır.

Zoho Creator, işletmelerin iş uygulamalarını daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmalarına yardımcı olur. Program, kullanıcılara iş süreçlerini otomatikleştirmelerine, veritabanlarını oluşturmalarına, raporlama ve analiz yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, Zoho Creator, farklı cihazlarda da kullanılabilen mobil uygulamalarla birlikte gelir.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam