Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Creator

Zoho Creator, Zoho Corporation tarafından geliştirilen bir uygulama geliştirme platformudur. Bu program, kullanıcıların çevrimiçi veritabanları, web formları ve iş uygulamaları oluşturmalarına olanak tanır.

Zoho Creator, farklı endüstrilerdeki işletmelere uygun bir çözüm sunar ve farklı iş uygulamalarının geliştirilmesine yönelik bir dizi özellik sunar. Bunlar arasında formların tasarlanması, iş akışları ve otomasyonlar, raporlama ve analiz araçları, web servisleri entegrasyonları yer alır.

Zoho Creator, işletmelerin iş uygulamalarını daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmalarına yardımcı olur. Program, kullanıcılara iş süreçlerini otomatikleştirmelerine, veritabanlarını oluşturmalarına, raporlama ve analiz yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, Zoho Creator, farklı cihazlarda da kullanılabilen mobil uygulamalarla birlikte gelir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam