Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Flow

Zoho Flow, Zoho Corporation tarafından geliştirilen bir otomasyon platformudur. Bu program, kullanıcıların farklı uygulamalar ve hizmetler arasında bağlantılar oluşturmalarına olanak tanır.

Zoho Flow, farklı endüstrilerdeki işletmelere uygun bir çözüm sunar ve iş akışları ve otomasyonlar için araçlar sunar. Bunlar arasında tetikleyiciler, aksiyonlar, işlemler, koşullar ve döngüler yer alır.

Zoho Flow, işletmelerin iş süreçlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde otomatikleştirmelerine yardımcı olur. Program, işletmelerin farklı uygulamalar arasında bağlantılar kurmalarına ve veri aktarmalarına olanak tanır. Ayrıca, Zoho Flow, işletmelerin otomatikleştirdikleri işlemleri takip etmelerine ve raporlama yapmalarına olanak tanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam