Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Mail

Zoho Mail, bir bulut tabanlı e-posta hizmetidir. Bu yazılım, kullanıcıların profesyonel e-posta hesapları oluşturmalarına, e-postalarını yönetmelerine ve işbirliği yapmalarına olanak tanır.

Zoho Mail, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve çeşitli özellikler içerir. Bu özellikler arasında güvenli e-posta, takvim yönetimi, görev yönetimi, notlar, anlık mesajlaşma, e-posta filtreleme, bağlı hesaplar, yönetim paneli ve daha fazlası yer alır.

Zoho Mail, kullanıcıların e-postalarını daha verimli bir şekilde yönetmelerine, takvimlerini yönetmelerine, görevlerini planlamalarına ve işbirliği yapmalarına yardımcı olur. Bu yazılım, dünya genelinde birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam