Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Meeting

Zoho Meeting, bir bulut tabanlı bir toplantı yazılımıdır. Bu yazılım, kullanıcıların çevrimiçi toplantılar düzenlemelerine, video konferanslar ve wwebinarlar yapmalarına, ekranda paylaşım yapmalarına ve işbirliği yapmalarına olanak tanır.

Zoho Meeting, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve çeşitli özellikler içerir. Bu özellikler arasında toplantı kaydetme, katılımcı davet etme, ekran paylaşımı, anketler, çevrimiçi imza, raporlama ve analizler yer alır.

Zoho Meeting, kullanıcıların toplantılarını daha verimli bir şekilde yönetmelerine, katılımcılarla işbirliği yapmalarına ve müşteri deneyimini iyileştirmelerine yardımcı olur. Bu yazılım, dünya genelinde birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam