Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho People

Zoho People, Zoho Corporation tarafından geliştirilen bir insan kaynakları yönetim sistemi (İKYS) programıdır. Bu program, işletmelerin çalışanlarının bilgilerini yönetmelerine, işe alım süreçlerini yönetmelerine ve personel performansını izlemelerine olanak tanır.

Zoho People, farklı endüstrilerdeki işletmelere uygun bir çözüm sunar ve İK işlevlerini kolaylaştıran bir dizi özellik sunar. Bunlar arasında personel yönetimi, zaman takibi, işe alım, performans yönetimi ve eğitim yönetimi yer alır.

Zoho People, işletmelerin insan kaynakları süreçlerini daha verimli hale getirmelerine ve personel yönetimini kolaylaştırmalarına yardımcı olur. Program, kullanıcılara personel verilerini tek bir yerde yönetme, çalışanların performansını izleme ve raporlama yapma imkanı sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam