Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Recruit

Zoho Recruit, Zoho Corporation tarafından geliştirilen bir işe alım yazılımıdır. Bu program, işletmelerin işe alım sürecini yönetmelerine yardımcı olur.

Zoho Recruit, farklı endüstrilerdeki işletmelere uygun bir çözüm sunar ve işe alım sürecinin farklı aşamalarında işletmelerin işe alım adaylarını yönetmelerine olanak tanır. Program, işe alım sürecinde kullanıcıların iş ilanlarını yayınlamasına, adayları eleme sürecinde filtreleme yapmasına, mülakatlar için randevuları düzenlemesine ve adayların bilgilerini takip etmesine olanak tanır.

Zoho Recruit, işletmelerin işe alım süreçlerini daha verimli ve etkili hale getirmelerine yardımcı olur. İşletmelerin işe alım sürecindeki her aşamayı tek bir platformda yönetmelerine olanak tanır. Ayrıca, Zoho Recruit, kullanıcılara özelleştirilebilir işe alım formları, raporlama araçları ve işe alım verilerinin analizi için araçlar sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam