Türkiye’de VMware Master Services Yetkinliklerinin Beşine Sahip İlk ve Tek İş Ortağı

Data Market VMware’in Master Services Yetkinliğini (MSC)’nin 5 dalda tüm süreçlerini başarıyla tamamlayarak, dünyada 15, EMEA’da 11 ve Türkiye’de ilk ve tek iş ortağı oldu.

Bu başarıyla teknik ekibinin yetkinliklerini, eğitim ve gelişim programlarının başarısını ve müşterilere sağladığı katma değeri belgelendirmiş olan Data Market, VMware çözümleri konusunda Türkiye ve METNA bölgesinde tercih edilen iş ortağı olmaya devam edecek.

VMware Master Services Competencies (MSC) Nedir?

VMware Master Services Competencies (MSC), iş ortağının eğitim ve sertifikasyona kayda değer yatırımlar yaptığını ve müşteri referanslarının VMware tarafından onayladığını kanıtlayan VMware’in en yüksek iş ortağı sertifika seviyesidir. VMware’in toplam 6 MSC’i bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.vmware.com/master-services.html

Data Market’in sahip olduğu MSC’ler;

Digital Workspace

Müşterilerin uygulamalarının, verirlerinin ve sanal masa üstlerinin yönetilmesini ve bulut ile olan entegrasyonun dizayn ve yapılandırmasını ileri seviyede yapabilen VMware İş ortağına verilir. Bu atanmış statüye sahip olmak İş ortağının VMware in Horizon ve Workspace ONE son kullanıcı ürünlerinde yüksek yetkinliğe ve tecrübeye sahip olması demektir.

Cloud Management and Automation

VMware in Bulut Yönetim ve Otomasyon ürünleri ve çözümleri için ileri seviyede dizayn ve yapılandırma metodolojileri ile bu alanda yüksek yetkinlik, çözüm mimarlığı ve kurulum aşamalarında kanıtlanmış başarıyı gösterir.

Data Center Virtualization

VMware in Yazılım Tabanlı Data Center odağı olan Ana Sanallaştırma ürünleri ve çözümleri için ileri seviyede dizayn ve yapılandırma metodolojileri ile bu alanda yüksek yetkinlik, çözüm mimarlığı ve kurulum aşamalarında kanıtlanmış başarıyı gösterir.

Network Virtualization

Bu statü İş ortağının VMware Network Sanallaştırma ürünlerinde ve servislerinde gösterdiği yetkinliği ve danışmanlık tecrübesini gösterir.

VMware Cloud on AWS

VMC yetkinliği, ilgili iş ortaklarından müşterilerine entegre bulut çözümlerini başarı ile sunabilen ve müşterilerin alt yapılarını AWS servisleri ile hızlı ve kolayca yapılandırabilenlere verilir.