Birlikte daha iyiyiz!

Data Market, VMware alanında uzman ve profesyonel ekibi ile VMware Master Services Competency programını 5 dalda başarıyla tamamlayan tek Türkiye iş ortağıdır.

Türkiye’deki bir numaralı VMware iş ortağı olarak amacımız projelerinizi başarıyla hayata geçirmek ve yönetmek. Bunu başarmak için, yetenek geliştirme programımız ve yenilikçi projelerin hayata geçirilmesiyle motive olan en iyi mühendisler ve danışmanlarla çalışıyoruz!

DSCF0734 (1)

Rakamlarla Data Market ve VMware

20+

VSP Accreditations

13+

VMware Solution Competencies

20+

VTSP Accreditations

35%

Sahip olduğumuz VMware pazar payı

7+

VMware Certified Advanced Professional

19+

VMware Certified Professional

WMware Solution Competency yetkinliklerinin 13 tanesini birden kazanan Türkiye’de ilk, Avrupa’da 5 iş ortağından birisi olduk!

İş Ortaklığı Seviyelerimiz

Master Services Competency

Referanslar

Data Market ve VMware ile Teknolojiye Kanat Aç

Değerli Müşterilerimiz,

Data Market & VMware çözümlerimizi ve danışmanlığını yürüttüğümüz projelerdeki çözümlerimizi sizlere hazırlamış olduğumuz podcast yayınımızla aktarıyoruz keyifli dinlemeler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi