Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Network Çözümleri

Data MarketÇözümlerimizNetwork Çözümleri

Günümüzde kurumların kendi alanlarında rekabetçi olabilmeleri için maliyet avantajı sağlayabilecek teknolojileri kullanmaları önemlidir. İletişim ağı teknolojilerinin kurumlara özel olarak tasarlanması sayesinde maliyet, iş sürekliliği ve bilgiye her an her yerden erişim avantajlarının kazanılması sayesinde maksimum verimlilik hedeflenmektedir. Data Market müşterileri için sürekliliği sağlamış, dışarı ile iletişime açık ve saldırılara kapalı olan, Mobil haberleşme sayesinde  çalışanların bilgilere hızlı ve lokasyon bağımsız olarak ulaşarak kurumların verimliliğini ve esnekliğini arttıracak İletişim Ağları tasarlamakta ve hayata geçirmektedir.

 

Yük Dengeleyici (Load Balancer)

Data Market, Yük Dengeleyici çözümleri ile WAN ve LAN üzerindeki tüm iletişim trafiğini dengeleyerek, ilgili sunuculara veya kaynaklara stabil bir şekilde erişim imkanı sunar. Ayrıca network erişim kaynaklarının zarar görmesi veya erişilemez olması durumlarında, alternatif senaryolar ile network iletişimin durmasını engelleyen tasarımlar geliştirir.

 

Data Center Hizmetleri

Data Market, Data Center hizmetleri ile kurumlara verilerini toplu olarak, merkezi sunucular ve depolama üniteleri üzerlerinde tutmalarını sağlayan yüksek hızlı, kesintisiz network ve veri altyapı sistemleri sunar.

 

LAN/WAN ve WLAN   

Data Market belirli bir alan içerisindeki bilgisayarların, el terminallerinin, cep telefonlarının ve tabletlerin kablolu veya kablosuz olarak birbirlerine bağlanması, veri aktarımı ve iletişim alt yapılarının sağlanmasında her seviyede altyapı çalışması gerçekleştirmektedir.

 

UC (Unified Communications)

Data Market, LAN, WAN ve WLAN network alt yapıları üzerinden, ses ve video konferans görüşmelerini mevcut network alt yapısına entegre ederek, kullanıcıların lokasyondan bağımsız ses ve video görüşmeleri yapmasını sağlayan platform ve altyapılar kurmaktadır.

 

WAN Optimizasyonu

WAN Optimizasyonu, WAN üzerindeki veri trafiğinin kullanılan hatlar üzerinde daha az iş gücü yaratmasını amaçlar. Bunun için yükü dengeleyerek, ağın sürekli olarak erişilebilir olmasına imkân tanır. Data Marker’in sunduğu WAN optimizasyonu hizmetleriyle network üzerindeki kaynaklara, uygulamalara ve veri barındıran sunuculara kesintisiz ve efektif olarak erişim sağlanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam