Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

LC Waikiki Microsoft Lync ile İletişim Çözümü

LC Waikiki Altyapı ve Operasyon grubu 22 ülkede 6000 kullanıcıya hizmet veriyor. En önemli hizmet alanlarından biri de iletişim. Projeye başlarken hedef iletişim kalitesini artırmak, verimliliği daha iyi hale getirmek, maliyetleri düşürmek ve iletişim hızını artırmaktı. 22 ülkenin saat farklarından dolayı iletişimin sürekli hale getirilmesi gerekiyordu.

LC Waikiki arzuladığı hedeflere ulaşmasını sağlayacak çözümler için detaylı bir analiz çalışması yaptı. Bu çözümler arasında Lync çözümünün tercih edilmesinin başlıca sebebi mevcutta kullanılmakta olan Office Communications Server yapısından Lync platformuna geçiş kolaylığıydı. Karar aşamasında ön plana çıkan diğer unsurlar ise geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, yönetim kolaylığı, raporlama özellikleri üzerinde getirilen kolaylıklar, yerinde ve üçüncü parti servis sağlayıcı destekli santral entegrasyonları oldu. Tüm bunlara ilave olarak iletişim verimliliğini de artıran SMART Room System for Microsoft Lync çözümü de Lync’in seçilmesinde oldukça etkili oldu.

0
Osman Yalçıntepe
Altyapı Teknolojileri Geliştirme ve Operasyon Müdürü
Bu projeden sağladığımız en büyük fayda günümüz dünyasında en önemli unsur olan iletişim kalitemizin ve hızımızın artmasıydı. Yaklaşık 6.000 kullanıcılık bir iç müşteri memnuniyeti sağlamış olduk, bu konuda desteklerinden dolayı Data Market ve Microsoft'a teşekkür ederiz.

Fayda

  • Anlık mesajlaşma, sesli aramalar, görüntülü video konferans görüşmeleri Lync üzerinden yapılıyor.
  • Skype entegrasyonu yapıldı.
  • SMART Room System for Microsoft Lync ile farklı lokasyonlar arasında yapılan toplantılar daha verimli hale geldi.

Çözüm

Microsoft Lync ile çalışanlar yer ve zaman bağımsız anlık yazışma, telefon veya video konferans özellikleri ile iletişimlerini sağlıyabiliyorlar. Skype entegrasyonu ile dışarıdan destek alınan firmalar ile de iletişim gerçekleşiyor.

PDF Olarak İndir

Başarı hikayemiz hakkında daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? Öyleyse PDF versiyonunu inceleyebilirsiniz.

Kullanılan Teknolojiler

Microsoft Lync

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam