Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft Teams Yenilikleri | Eylül 2023

Web Seminerleri

Bir web semineri sona erdiğinde, organizatörler video kaydını yayınlayabilir ve katılımcılara otomatik olarak videoyu isteğe bağlı olarak izleyebilecekleri bir bağlantı içeren bir e-posta gönderebilir. Yayınlanan video çevrimiçi etkinlik sayfasında barındırılacaktır. Web semineri kurulum ve yönetim panelindeki kayıtlar bölümünden bir kayıt yayınlanabilir.

Sohbet ve işbirliği

Artık yeni ve mevcut ekiplerde 1.000 adede kadar standart veya paylaşılan kanal oluşturabilirsiniz. Bu, bir ekibin alanın tükenmesi veya aynı çalışma grubu için ek bir ekibi yönetme konusunda endişelenmeden her proje veya konu için bir kanala sahip olmasını sağlar. Özel kanal desteği daha sonra kullanıma sunulacaktır.

Ön Saflarda Çalışanlar ve Çözümler

Zengin metin notları artık Teams’deki Task by Planner and To Do için kullanılabilir. Biçimlendirilmiş içeriği notlar alanına yapıştırabilir ve metni kalın yapmak için CTRL+B gibi biçimlendirme için yaygın klavye kısayollarını kullanabilirsiniz. Bu güncelleştirmenin bir parçası olarak, biçimlendirilmiş notlar artık ön saflardaki kuruluşlar için görev yayınlamada da etkinleştirilmiştir. Bir görev yazarken, görev notları alanında görünen bir araç çubuğunu kullanarak zengin metin biçimlendirmesi uygulayabilirsiniz. Biçimlendirme kalın, italik, altı çizili metin, metin rengi ve yazı tipi boyutu gibi stilleri içerir. Madde işaretli listeler, zengin metin bağlantıları, girinti ve tablolar da kullanılabilir.

Yeni İşbirliğine Dayalı Uygulamalar

Gloat uygulaması, sizi becerilerinize, deneyimlerinize ve isteklerinize göre şirket içi fırsatlarla eşleştiren yapay zeka destekli bir yetenek pazarıdır. Çalışanların açık rolleri, desteğe ihtiyaç duyan projeleri, öğrenme kurslarını ve kurumlarındaki yeni akranları ve mentorları keşfetmelerini sağlar. Gloat ayrıca yöneticilerin ve liderlerin çapraz işlevli ekipler kurarak, kritik rolleri doldurarak ve yeni projeler ve işler başlatarak daha çevik bir iş gücü oluşturmalarına yardımcı olur.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam