Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Access Point

Access Point (Erişim Noktası), kablosuz ağlarda yer alan ve istemcilerin kablosuz olarak bağlanarak internete erişmelerini sağlayan cihazlardır. Access Point, kablosuz ağdaki istemcilerin (telefon, tablet, dizüstü bilgisayar vb.) birbirleriyle ve ağa bağlanmalarını sağlayarak, kablosuz ağ trafiğini yönetir.

Access Point, genellikle kablosuz ağların erişim noktası olarak kullanılır. Bu cihazlar, kablolu bir ağa veya modem/router gibi bir cihaza bağlanarak internete erişim sağlarlar. Access Point’ler, aynı zamanda “hotspot” olarak da adlandırılabilirler ve halka açık kablosuz ağlar sağlamak için kullanılabilirler. Access Point’lerin performansı, çevresel faktörlere, ağ yoğunluğuna ve cihazın özelliklerine göre değişebilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam