Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft Access, Microsoft Office paketi içinde yer alan bir veritabanı yönetim sistemi programıdır. Bu program, kullanıcıların veri tabanı oluşturmasına, düzenlemesine ve yönetmesine olanak tanır. Microsoft Access, çeşitli araçlarla birlikte kullanıcıların verilerini organize etmelerine, filtrelemelerine ve sorgulamalarına imkan verir.

Microsoft Access, kullanıcıların verilerini düzenlemelerine ve organize etmelerine olanak tanır. Bu program, veri giriş formları, sorgular, raporlar ve diğer özelliklerle birlikte kullanıcılara veri yönetimi işlemlerini kolaylaştırır. Ayrıca, Microsoft Access, kullanıcıların verilerini filtrelemelerine ve sorgulamalarına olanak tanır ve verileri farklı şekillerde görselleştirmelerine imkan verir. Bu program, dünya genelinde birçok işletme ve eğitim kurumu tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ve veri yönetimi için önemli bir araçtır.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam