Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

AirDrop, Apple’ın iOS (iPhone, iPad) ve macOS (Mac bilgisayarlar) işletim sistemlerinde bulunan kablosuz bir dosya paylaşımı ve iletişim özelliğidir. AirDrop, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde dosya, fotoğraf, video, kişi kartı, yer işareti ve diğer içerikleri cihazlar arasında kablosuz olarak paylaşmalarını sağlar. Bu özellik, kullanıcıların cihazlarını birbirine fiziksel olarak bağlamadan dosya transferi yapmalarına olanak tanır ve genellikle hızlı ve güvenli bir şekilde çalışır.

AirDrop, özellikle fotoğrafçılar, işbirliği yapan ekipler, sunum hazırlayanlar ve hızlı dosya paylaşımı gerektiren birçok senaryoda yaygın olarak kullanılır. Dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmak için kullanıcılar arasında popüler bir seçenektir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam