Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

AngularJS

AngularJS, Google tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir web uygulama çerçevesidir. AngularJS, web uygulamaları geliştirirken HTML, CSS ve JavaScript kullanır ve tek sayfa uygulamaları oluşturmak için kullanılır.

AngularJS, verimli bir web uygulama geliştirme süreci sunar. Bu çerçeve, uygulama geliştiricilerine, web uygulamalarının farklı bileşenlerinin (model, görünüm, denetleyici) nasıl bir arada çalışacağını tanımlayan bir yapı sunar. Bu, web uygulamalarının daha kolay bakımını ve geliştirilmesini sağlar. AngularJS aynı zamanda, uygulamaların hızını artırmak için önbellekleme ve farklı veri kaynaklarından veri alma özellikleri sunar.

AngularJS, birçok büyük şirket tarafından kullanılmaktadır ve özellikle karmaşık web uygulamaları geliştirme süreci için popüler bir seçenektir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam