Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Expert MSP

Azure Expert MSP, Microsoft Azure bulut bilişim platformu ile ilgili uzmanlığı olan, bu platformda müşterilerine yönetilen hizmetler sunan MSP’lerdir. Azure Expert MSP programı, müşterilerin güvenilir bir şekilde Azure hizmetlerine geçmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Azure Expert MSP programına kabul edilen MSP’ler, müşterilerine Azure hizmetleri konusunda rehberlik ederek, uygulama ve veri taşıma konularında tavsiyelerde bulunarak, çözüm mimarisi tasarlama ve uygulama konularında yardımcı olarak, Azure hizmetlerinin kurulumunu ve yönetimini gerçekleştirirler. Bu MSP’ler, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş Azure çözümleri tasarlayabilir ve sunabilirler.

Azure Expert MSP programına kabul edilen MSP’ler, Azure platformunda uzmanlıklarını göstermek için Microsoft tarafından sertifikalandırılır. Bu program, müşterilerin, Azure hizmetleri için güvenilir ve yetenekli bir MSP seçmelerine yardımcı olur. Azure Expert MSP’ler, müşterilerine, veri yönetimi, güvenlik, ağ, depolama, analitik ve yapay zeka gibi birçok alanda hizmet sunarlar.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam