Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Sitecore

Azure Sitecore, Microsoft Azure bulut platformunda çalışan Sitecore CMS (Content Management System) için bir hosting hizmetidir. Azure Sitecore, kurumsal ölçekte web siteleri, portallar ve diğer dijital deneyimler oluşturmak için kullanılan bir CMS’dir. Azure Sitecore, müşterilerin Sitecore tabanlı uygulamalarını Azure’a taşımalarına ve yönetmelerine olanak tanır.

Azure Sitecore, yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve yüksek kullanılabilirlik sağlar. Bu hizmet, müşterilerin Sitecore uygulamalarını hızlı bir şekilde dağıtmasına, ölçeklendirmesine ve yönetmesine olanak tanır. Azure Sitecore, ayrıca müşterilerin Sitecore uygulamalarını farklı Azure bölgesindeki sunucularda barındırmasına da izin verir. Bu sayede, kullanıcıların site erişimini en üst düzeye çıkarmaları ve yüksek performanslı bir deneyim sunmaları sağlanır.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam