Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

DisplayPort

DisplayPort (DP), bir video ve ses arayüzü standardıdır ve bilgisayarlar, monitörler, televizyonlar ve diğer görüntüleme cihazları arasında yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve sesi aktarmak için kullanılır. DisplayPort, özellikle bilgisayar monitörleri ve ekranlarının bağlantıları için yaygın olarak kullanılan bir bağlantı standardıdır ve diğer bağlantı türleriyle (örneğin HDMI ve DVI) rekabet eder.

DisplayPort, özellikle bilgisayarlar ve monitörler arasındaki bağlantı için bir standart olarak benimsenmiştir, ancak televizyonlar ve diğer görüntüleme cihazları da DisplayPort’u destekleyebilir. DisplayPort, görüntü kalitesi ve bağlantı esnekliği açısından önemli bir role sahip bir teknolojidir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam