Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

DLP, Data Loss Prevention (Veri Kaybı Önleme) kısaltmasıdır. Veri kaybı, veri sızıntısı veya veri hırsızlığı olarak adlandırılan her türlü yanlış kullanım, yanlış teslimat veya yetkisiz erişim yoluyla verilerin korunmasını amaçlayan bir bilgi güvenliği stratejisidir.

DLP, özellikle kurumsal düzeydeki organizasyonlar tarafından verilerin güvenliğini sağlamak için kullanılan bir yöntemdir.

DLP teknolojisi, kuruluşlardaki hassas verileri tanımlamak, izlemek ve korumak için kullanılır. Bu teknoloji sayesinde, kuruluşlar, hassas verilerinin güvenliğini sağlamak için politikalarını uygulayabilir, kurallar belirleyebilir ve çıktıları ve e-postaları otomatik olarak izleyebilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam