Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

DPM, Data Protection Manager’ın kısaltmasıdır ve Microsoft tarafından sunulan bir veri koruma ve yedekleme çözümüdür. DPM, kurumsal düzeyde veri koruması sağlamak için kullanılan bir yazılım ürünüdür.

DPM, farklı veri kaynaklarından (sunucular, istemciler, sanal makineler vb.) gelen verilerin yedeklenmesini ve korunmasını sağlar. Bu çözüm, verilerin yedeklenmesi, geri yüklenmesi, kurtarılması ve arşivlenmesi için geniş bir özellik setine sahiptir.

DPM, kullanıcıların verileri düzenli olarak yedeklemelerini ve bu yedeklerin hızlı bir şekilde geri yüklenmesini sağlar. Ayrıca, DPM, felaket kurtarma senaryoları için koruma planları oluşturma, verilerin uzak bir konumda yedeklenmesi ve kurtarılması için offsite depolama gibi yetenekler sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam