Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Enterprise Level Agreement

Data MarketDijital SözlükEnterprise Level Agreement

Enterprise-Level Agreement (ELA), büyük ölçekli işletmelerin veya kuruluşların, bir teknoloji sağlayıcı ile yaptığı bir sözleşme türünü ifade eder. Bu tür bir anlaşma genellikle yazılım veya donanım sağlayıcılarıyla yapılır ve organizasyonun geniş teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanır. ELA, organizasyonun bütününü kapsayacak şekilde birden fazla ürün veya hizmeti içerebilir ve genellikle belirli bir süre boyunca geçerlidir.

ELA sözleşmeleri, büyük organizasyonlar ve teknoloji sağlayıcıları arasında karmaşık ve özelleştirilebilir anlaşmalar olabilir. Bu tür sözleşmeler, organizasyonların teknoloji ihtiyaçlarını daha iyi yönetmelerine ve teknoloji sağlayıcıları ile daha yakın bir işbirliği kurmalarına yardımcı olabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam