Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

FaceTime

FaceTime, Apple tarafından geliştirilen ve iOS (iPhone işletim sistemi), iPadOS ve macOS (Mac işletim sistemi) cihazları arasında sesli ve görüntülü görüşmeler yapmayı sağlayan bir iletişim uygulamasıdır. FaceTime, Wi-Fi veya mobil veri bağlantısı üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilir ve kullanıcılara yüksek kaliteli ses ve görüntü iletişimi sunar.

FaceTime, Apple ekosistemi içindeki cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde çalışır ve birçok Apple kullanıcısı tarafından sıkça kullanılır. Apple’ın mobil cihazları (iPhone ve iPad) ve masaüstü cihazları (Mac) FaceTime ile uyumludur. Bu nedenle kullanıcılar, farklı Apple cihazları üzerinden FaceTime görüşmeleri yapabilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam