Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

HCI, “Hiper Yakınsama Altyapısı”nın kısaltmasıdır. Bu teknoloji, bir dizi sanal makine ve depolama kaynaklarının bir araya getirildiği bir mimari ile birleştirilir. Bu, tüm kaynakların tek bir yönetim noktasından yönetilmesini ve tüm sistemin tek bir noktada ölçeklendirilebilmesini sağlar.

HCI, geleneksel veri merkezi altyapılarından farklıdır çünkü sanallaştırma ve depolama kaynakları tek bir donanım çözümünde birleştirilir. Bu sayede, işletmelerin gereksinimlerine göre kaynakları ölçeklendirmeleri ve uygulamalarını yönetmeleri daha kolaydır. Ayrıca, HCI çözümleri genellikle daha yüksek performans ve düşük gecikme süreleri sunar, çünkü kaynaklar doğrudan birbirine bağlıdır ve veri hareketleri daha az gecikme ile gerçekleştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam