Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Hizmet Olarak Yazılım

Data MarketDijital SözlükHizmet Olarak Yazılım

Hizmet olarak yazılım (Software as a Service – SaaS), bir yazılım uygulamasının bulut tabanlı bir hizmet olarak sunulmasıdır. Bu tür bir hizmette, yazılım kullanıcıları, genellikle web tarayıcıları aracılığıyla, hizmet sağlayıcının sunucularında barındırılan yazılım uygulamasına erişirler. Kullanıcılar, yazılımı satın almazlar, ancak genellikle belirli bir süre için kiralama ücreti öderler.

Hizmet olarak yazılım (Software as a Service – SaaS) çözümlerinde, yazılım hizmetinin sağlayıcısı, uygulamanın yüklenmesi, yönetimi, güncellenmesi ve yedeklemesi gibi tüm işlemleri yürütür. Kullanıcıların, yazılımın kurulumu, yapılandırılması ve sürdürülmesiyle ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur, sadece yazılımı kullanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam