Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

HPE SimpliVity

HPE SimpliVity, Hewlett Packard Enterprise (HPE) tarafından sunulan bir hiperbütünleşik altyapı (HCI) çözümüdür. HPE SimpliVity, işletmelerin veri merkezlerindeki fiziksel altyapıyı birleştirerek, sanallaştırma, depolama, yedekleme ve yönetim işlemlerini tek bir platform üzerinden yönetmelerine olanak tanır.

HPE SimpliVity, bir dizi donanım ve yazılım bileşeninden oluşur ve bu bileşenler birleştirilerek, işletmelerin veri merkezlerindeki karmaşık altyapıyı basitleştirmelerine yardımcı olur. Bu bileşenler arasında sunucular, depolama birimleri, ağ bileşenleri ve yazılım tanımlı ağ (SDN) bileşenleri bulunur. HPE SimpliVity, donanım kaynaklarını optimize ederek, performansı artırır ve altyapı yönetimini kolaylaştırır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam