Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Master Services Competency

Data MarketDijital SözlükMaster Services Competency

Master Services Competency (MSC), VMware tarafından sağlanan bir partner programıdır. MSC, VMware iş ortaklarına, belirli bir teknoloji alanında derinlemesine uzmanlık sağlar ve iş ortaklarının müşterilere daha iyi hizmet vermesini sağlar.

VMware, her teknoloji alanı için ayrı bir Master Services Competency programı sunar. Bu programlar; Cloud Management and Automation, Network Virtualization, Digital Workspace, Application Modernization, VMware Cloud on AWS ve Data Center Virtualization gibi birçok teknoloji alanını kapsar.

MSC programı, VMware teknolojileri konusunda derinlemesine uzmanlaşan iş ortaklarına birçok fayda sağlar. MSC sertifikasyonu alan iş ortakları, müşterilere daha iyi hizmet vermek için gereken beceri, bilgi ve kaynakları sağladıklarını taahhüt eder. Bu, iş ortaklarının müşterilere daha iyi çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmasına yardımcı olur. Ayrıca, MSC programı iş ortaklarına VMware tarafından daha yüksek bir seviyede teknik destek, pazarlama ve satış desteği sunar. Bu da iş ortaklarının, müşterilerine daha iyi hizmet sunarak, daha fazla iş yapmasına yardımcı olur.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam