Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

PAM (Privileged Access Management), bir organizasyonun kritik sistemlerine ve verilerine erişebilecek olan kullanıcıların kimlik doğrulama, yetkilendirme ve izleme süreçlerini yöneten bir güvenlik yönetimi yaklaşımıdır.

PAM, genellikle yöneticiler, süper kullanıcılar ve diğer özel yetkiler gerektiren roller için kullanılır. Bu sistemlerin yanı sıra, PAM, kimlik doğrulama bilgilerinin korunması, paylaşımın sınırlandırılması ve izlenmesi gibi diğer güvenlik zorluklarına da çözümler sunar. PAM, güvenlik denetimlerini, izleme faaliyetlerini ve raporlamayı otomatikleştirerek, organizasyonların güvenlik risklerini azaltmalarına ve uyumluluk standartlarını karşılamalarına yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam