Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

QuickTime

QuickTime, Apple tarafından geliştirilen bir çoklu ortam teknolojisi ve medya oynatıcıdır. QuickTime, video, ses, animasyon ve interaktif medya içerikleri oluşturmak, düzenlemek, oynatmak ve paylaşmak için kullanılır. İlk olarak 1991 yılında tanıtılan QuickTime, yıllar içinde birçok platformda ve medya türünde kullanılmıştır.

QuickTime, başlangıçta sadece Macintosh bilgisayarlarında kullanılabilirken, daha sonra Windows işletim sistemi ve diğer platformlar için sürümleri geliştirildi. Bununla birlikte, 2016 yılında Apple, QuickTime for Windows’un resmi desteğini sonlandırdı.

QuickTime, video düzenleme, eğitim materyali oluşturma, interaktif sunumlar yapma ve medya içerikleri oluşturma gibi birçok uygulama için kullanılır. Özellikle medya endüstrisinde ve eğitim sektöründe yaygın olarak kullanılır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam