Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

React Native

React Native, Facebook tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir mobil uygulama geliştirme çerçevesidir. React Native, iOS ve Android gibi platformlar için tek bir kod tabanı kullanarak mobil uygulamalar geliştirmeyi mümkün kılar.

React Native, web uygulamalarında kullanılan React.js kütüphanesine dayanır. Bu, geliştiricilerin, JavaScript ve React bilgilerini kullanarak mobil uygulamalar oluşturmasını sağlar. React Native, mobil uygulamaların performansını artırmak için yerel özelliklere erişim sağlar. Ayrıca, hızlı bir geliştirme süreci sunar ve bir uygulamanın iOS ve Android gibi farklı platformlarda çalışmasını sağlar.

React Native, birçok büyük şirket tarafından kullanılmaktadır ve özellikle hızlı ve verimli mobil uygulama geliştirme süreci için popüler bir seçenektir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam