Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

SASE (Secure Access Service Edge), işletmelerin bulut tabanlı uygulama ve hizmetlere daha güvenli ve hızlı bir şekilde erişmelerine olanak tanıyan bir ağ mimarisidir. SASE, geleneksel ağ güvenliği modellerine göre daha yenilikçi bir yaklaşım benimser ve kullanıcıların farklı konumlardan, cihazlardan ve ağlardan güvenli bir şekilde erişim sağlamalarını sağlar.

SASE, bir dizi teknolojinin bir araya gelmesiyle oluşan bir mimaridir. Bu teknolojiler arasında, güvenli ağ geçitleri, SD-WAN, sıfır güvenlik mimarisi (zero trust architecture), CASB (Cloud Access Security Broker), IAM (Identity and Access Management) ve WAN optimizasyonu gibi bileşenler yer alır. SASE, ağ güvenliğini basitleştirir ve ağ yönetimini merkezileştirirken, kullanıcı deneyimini ve uygulama performansını iyileştirir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam