Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Spotlight

Spotlight, Apple’ın macOS ve iOS işletim sistemlerinde bulunan bir arama motoru özelliğidir. Kullanıcılara bilgisayarlarında veya cihazlarında dosya, uygulama, e-posta, müzik, fotoğraf, takvim etkinlikleri, notlar ve diğer içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde bulma olanağı sunar.

macOS’te, Spotlight’ı etkinleştirmek için Command tuşu (⌘) + Boşluk tuşuna aynı anda basabilirsiniz. iOS’te ise ana ekranın üst kısmında aşağı doğru kaydırarak Spotlight’ı aktive edebilirsiniz.

Spotlight, kullanıcılara bilgisayarlarındaki veya cihazlarındaki bilgileri hızla bulma konusunda büyük kolaylık sağlar. Bu özellik, zamanla Apple’ın işletim sistemlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam