Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Switch, bir ağda bilgisayarları, yazıcıları, sunucuları ve diğer ağ cihazlarını birbirine bağlamak için kullanılan bir donanım cihazıdır. Switchler, ağda daha verimli bir veri aktarımı sağlayan, paketlerin hedefe yönlendirilmesi için gerekli bilgileri tutan ve doğru cihaza yönlendiren bir ağ yönlendirme teknolojisine sahiptir.

Switchler, veri iletimini hızlandıran ve düzenleyen bir dizi özellik sunar. Bunlar arasında VLAN oluşturma, port yönetimi, ağ bağlantılarının yönetimi, trafik filtreleme, QoS, hata toleransı ve yedeklilik gibi özellikler yer alır. Ağ yöneticileri, switchleri kullanarak ağ performansını optimize etmek ve veri iletimini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirebilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam