Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Analytics

Zoho Analytics, Zoho Corporation tarafından geliştirilen bir veri analizi ve raporlama yazılımıdır. Bu program, kullanıcıların farklı veri kaynaklarından veri toplamalarına, analiz etmelerine ve raporlamalarına olanak tanır.

Zoho Analytics, farklı endüstrilerdeki işletmelere uygun bir çözüm ve farklı veri analizi ve raporlama özellikleri sunar. Bunlar arasında görsel analiz, tablo oluşturma, raporlama, tahmin yapma ve veri işbirliği yer alır.

Zoho Analytics, kullanıcıların verilerini daha iyi anlamalarına ve iş kararlarını daha verimli bir şekilde almalarına yardımcı olur. Farklı veri kaynaklarından veri toplama ve verileri farklı biçimlerde (ör. csv, xls, json) içe aktarma imkanı sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam