Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho CRM

Zoho CRM, bir bulut tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımıdır. Bu yazılım, müşteri bilgilerini yönetme, satış fırsatlarını izleme, müşteri desteği sağlama ve diğer müşteri odaklı işlemleri gerçekleştirme imkanı sunar.

Zoho CRM, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve kullanıcıların müşteri verilerini kolayca yönetmelerine olanak tanır. Bu program, müşteri etkileşimlerini takip etme, potansiyel müşteri kaydetme, satış fırsatlarını yönetme, teklif oluşturma, müşteri desteği sağlama ve diğer işlemleri gerçekleştirme imkanı sunar. Zoho CRM, ayrıca müşteri verilerini raporlama ve analiz etme özellikleri de içerir. Bu sayede, kullanıcılar müşterileri hakkında daha derinlemesine bilgi edinebilir ve daha iyi kararlar alabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam