Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Yenilik Atölyesi

Data MarketYenilik Atölyesi
Yenilik Atölyesi kurumların dijital dönüşümünde yenilikçi teknoloji çözümleri ile modern çalışma alanına adaptasyonu sağlamak ve iş süreçlerini modernize etmek amacıyla iham verici eğitimler verir, yeni nesil çalışanlar ve yöneticiler yaratır.

Amacımız

Yönetilebilir

Bir çalışanın yaptığı tüm işlerin modern workplace süreçlerine oturtulmasını sağlayarak, kurumlar için ölçeklendirilebilir ve kolay yönetilebilir bir çalışma sahası sağlıyoruz.

Bütünsel

Tüm şirketin iletişim ağının daha verimli, tüm iş birimlerinin işbirliği ve katkılarıyla daha yetkin hale gelen ekipler oluşturuyoruz. İş dünyasının en büyük sorunlarından biri olan son kullanıcı alışkanlarını değiştirmek en zoru ve bunu başarmak için çalışıyoruz.

Verimli

Modern araçlar ile kurum içi iletişimi kesintisiz hale getirirken, ortak platformlar üzerinden her zaman ve heryerden ulaşılabilir dökümanlar, uygulamalar ile iş birimlerinin verimliliğini arttırıyoruz.

Özelleştirilebilir

Değişimin tüm şirket genelinde olması gerektiğinin bilinciyle tüm birimler ile gereksinimleri belirliyor, mevcut iş süreçlerini analiz ediyor ve daha verimli bir çalışma sahası için her iş birimine özel çözümler sunuyoruz.

Güvenli

Kullanıcıların tüm süreçleri modern araçlar ile takip etmesini sağlayarak çalışma alanının bütüncül, akıllı ve güvenli bir ortama dönüştürüyoruz, bilgi güvenliği risklerini azaltıyoruz.

İzlenebilir

Modern araçlar ile dönüştürdüğümüz çalışma sahasındaki tüm süreçlerin optimize edilebilmesi için izlenebilir ve raporlanabilir bir ortam sunuyoruz.
didem-celik-gulpinar
Didem Çelik Gülpınar
İş Geliştirme Direktörü, Data Market
Dijital dönüşüm çağında daha verimli çalışma ortamı için önce çalışanları ve ekipleri güçlendirmeliyiz. Kişilerin birlikte çalışma biçimlerini değiştirmenin, dijital dönüşüm yolculuğunun anahtar parçalarından biri olduğuna inanıyoruz. Yenilik Atölyesi bu vizyonda kurumların iş süreçlerinin modernize edilmesi için yapılan ilk akademidir.
Data Market uzman kadrosundaki danışmanlarımız öncülüğünde Maslak merkez ofisimizde düzenlenen eğitimlerde Dijital Dönüşüm ve Bulut Bilişim başta olmak üzere iş süreçlerinde faydalı olacak en güncel teknolojileri konuşuyoruz.

İş süreçlerinizi geliştirmeye yönelik eğitimlere bireysel veya ekip olarak katılın, bulut bilişim ve Azure yetkinliğinizi arttırın.
Değişimin tüm şirket genelinde olması gerektiğinin bilinciyle İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojileri ve diğer iş birimlerinin her biri ile gereksinimleri belirliyor, mevcut iş süreçlerini modern çalışma sahası senaryolarına uyumlu hale getirip, her iş birimine özel eğitimler veriyoruz.
PowerApps kullanıcıların herhangi bir kodlama veya geliştirme deneyimi olmasa bile hazır temalar ve kolay arayüzü ile mobil veya desktop uyumlu iş uygulamarı oluşturmalarını sağlayan bir platformdur.

PowerApps Hackathon ile alanında uzman ekibimiz öncülüğünde iş birimlerinin uygulamalı olarak PowerApps üzerinde deneyim kazanmalarını sağlıyor, günün sonunda en çok beğenilen uygulamayı geliştiren ekipleri ödüllendiriyoruz.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam