Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Data Market, Apple ile tüm dünyada sayılı şirketlerin sahip olduğu Yetkili Satıcı (AAR) İş Ortağı olduğunu duyurdu. Daha fazla bilgi >

Apple ürünlerine
Data Market ile sahip olun.

Apple Business Manager ve AppleCare hizmetleri, MDM uzmanlığımız, lider yazılım çözümleri sunan global firmalara ait yetkinliklerimiz, özelleştirilmiş SLA çözümleri, saha hizmetlerimiz ve finansal çözümlerimiz ile müşterilerimize farklı bir Apple deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.
apple-yetkili-bayi-black

Apple & Data Market

Apple Yetkili Satıcı(AAR) olarak Data Market, iOS ve Mac teknolojisinin tüm fırsat ve yeteneklerini kapsamlı çözümleriyle birleştirerek kurumsal organizasyonların Apple yatırımlarını en üst düzeye çıkartmak için danışmanlık yapabilir, sektör deneyimimiz ve uzman kadromuz ile şirketinizin Apple ekosistemine geçişini destekleyebilir.

Apple Yönetilen Hizmetler

dm290_001

Yaşam Döngüsü Yönetimi

apple-1
Apple ile

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine almış olan Data Market, sürdürülebilirlik çalışmalarını bütünsel bir yaklaşımla ele alır. Çalışanlarını, müşterilerini ve diğer tüm paydaşlarını kapsayacak şekilde sürdürülebilirliğin ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarını yönetmek üzere konumlanır. Apple, tanıttığı ilk karbon nötr ürün ile sürdürülebilirlik konusunda önemli bir adım atmış ve 2030 senesinde tüm ürünlerin karbon nötr olmasını hedeflemektedir. Kullanılan materyaller, temiz elektrik ve düşük karbonlu sevkiyattaki yenilikler sayesinde emisyonları büyük oranda azaltan Apple ile sürdürülebilirlik çalışmalarında aktif rol oynayan Data Market birlikteliği önemli bir noktadır.

Kapsam

Uzmanlık

Çözümler

Hizmet Olarak Cihaz

Device as a Service (DAAS)

Data Market, müşterilerine Apple çözümleri için eksiksiz bir DaaS sunar. Geniş bir kapsamda verilen hizmet, ihtiyacın belirlenme sürecinden kullanım ömrünün sonuna kadar tüm yaşam döngüsünü destekler.

Data Market olarak firmaların mobil cihaz yönetimi stratejilerini anlar ve bütünsel bir yaklaşımla yaptığınız yatırımın en üst düzeye çıkmasına destektekleriz. Apple ihtiyaçlarınızın tedarik, dağıtma, entegre etme ve maliyet karmaşıklığını azaltıyor, tüm bu süreçlerde müşterilerimizle birlikte yönetiyoruz.

Data Market ile

Apple Mobil Cihaz Yönetimi

Data Market’in Mobil Aygıt Yönetimi(MDM) çözümleri ve Apple Business Manager(ABM) çözümünü birleştirerek işletmelerin satın aldığı aygıtları ve içerikleri kolayca dağıtabiliriz. Bu çözümle beraber IT departmanındaki personelleri içerikleri kolayca yönetebilir ve departman üretkenliğini arttırabilir.

Apple Aygıt Kaydı ve Apple Business Manager(ABM) işletmelerin aygıtlarını istedikleri yerden yönetmesini sağlar. Kolaylaştırılmış kurulum, kolay arayüz ve otomatik MDM kaydı ile süreç IT departmanları için kolaylaşır. Bu çözümü kullanarak yapılan güvenlik ve yazılım güncellemeleri, çalışanların aygıtlarını kullanma biçimlerini etkilemez ve tam uyumluluğu sağlar.

Uygulama Yönetimi

IT Departmanı tarafından istenilen uygulama mobil cihazlara dağıtılabilir ve otomatik kurulum yapılır.

Güvenlik Yönetimi

Şirketinizin belirlediği güvenlik ayarları mobil aygıtlara entegre edilir ve yönetilir.

Envanter Yönetimi

Kullanıcı grupları oluşturarak cihazlar yönetilebilir.

Tarayıcı Yönetimi

Çalışanlarınızın tarayıcı erişimini yönetebilir, tercihleriniz aygıtlara atanabilir.

AppleCare for Enterprise

Günümüzde işveren ve çalışanların kesintisiz ve mobil çalışma ihtiyaçları giderek artıyor. Apple Care for Enterprise destek paketleri ile mobil veya evden çalışma stratejinizi destekleyebilirsiniz. Data Market satışını gerçekleştirdiği Apple Care for Enterprise ürünleri ile esnek servis, yerinde donanım servisi ve ertesi gün aygıt değişimi ile oluşabilecek kazalara karşı firma ve çalışanları koruyor.

applecare-for-enterprise
NSX-3

Neden Data Market?

Sektörün önde gelen üreticileri ile yaptığımız iş ortaklıkları ile müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Sektör tecrübemiz ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile Apple aygıtlarının kurumlarda yaygınlaşmasını benimsiyoruz. Farklı üreticiler ile yaptığımız ortaklıklar ile birlikte Mac, iPad ve iPhone’un ekosistem entegrasyonundan yararlanarak personelinizin istedikleri aygıtlarla çalışmasını sağlıyoruz.

İşinize en uygun Apple ürünü hangisi?​

iphone_15pro__ezc4eofw13yq_large_2x

iPhone 15 Pro

6 çekirdekli GPU’ya sahip A17 Pro çip
iphone_15__dozjxuchowcy_large_2x

iPhone 15

5 çekirdekli GPU’ya sahip A16 Bionic çip
compare_s9__gihaivdnzdme_large_2x

Apple Watch Series 9

Güçlü sensörler,
gelişmiş sağlık özellikleri.
compare_ultra2__vuazzlvmi8yu_large_2x

Apple Watch Ultra 2

En dayanıklı
ve en donanımlı.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam