Atel Sistem, Data Market ile ne gibi kazanımlar elde etti?

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Ege Bölgesi İzmir’de Endüstriyel görüntü işleme ve otomasyon sistemleri üzerine çalışan bir şirket olan Atel Sistem, endüstri sektörünün yoğun bir katılım gösterdiği Win Eurasia Fuarında katılımcılar arasındaydı.

Fuarın, endüstri sektörü için ürettiği yazılım ve özel çözümlerle göze çarpan teknoloji firması Data Market ile yürüttüğü çalışmalardan bahseden Efe, Data Market yolculuğunu şu cümleler ile anlattı: “Ürünlerimiz geliştirmek yolunda bir adım attık ve yollarımız Data Market ile kesişti. Ve deneyimleyerek bu noktada ihtiyaçlarımıza cevap verecek en uygun şirket olduğuna karar kıldık ve hizmet almaya başladık. Geliştirdiğimiz işbirliği sonucunda çeşitli verilerin izlenmesi ve değerlendirilmesi noktasında önemli kazanımlar elde ettik. En önemlisi de bu ürün geliştirme işlerinde zamandan tasarruf ettik ve yüksek verim aldık.”
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Ixx5tock6wQ”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1568287951675{margin-top: 2rem !important;}”][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”14296″ img_size=”100×100″ alignment=”center” style=”vc_box_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

Erdal Efe

[/vc_column_text][vc_column_text]CTO
Atel Sistem[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Önceki İçerik

Nevi Değişikliği

Sonraki İçerik

Endüstri 4.0 kapsamında neden ‘Compass IoT Suit’ çözümü tercih ediliyor?

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
127 Takip Edilen
373 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi