Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure IoT Hub

Azure IoT Hub, IoT (Internet of Things) cihazlarından gelen verileri güvenli bir şekilde toplamak, depolamak ve analiz etmek için tasarlanmış bir hizmettir. IoT Hub, IoT cihazlarını doğrudan yönetmek, güncellemek ve kontrol etmek için kullanılabilir.

IoT Hub, birden fazla IoT cihazıyla iletişim kurabilir ve gelen verileri işlemek için bir dizi özellik sunar. Bu özellikler arasında veri akışı, cihaz yönetimi, veri analizi ve ölçeklenebilirlik yer alır. IoT Hub ayrıca, Azure Stream Analytics, Azure Functions ve diğer Azure hizmetleri gibi diğer hizmetlerle entegre edilebilir, bu sayede IoT verileri daha fazla işlenebilir ve daha geniş bir yelpazede kullanılabilir hale gelir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam