Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Synch

Azure Synch, Microsoft Azure bulut platformunda çalışan bir hizmettir. Bu hizmet, farklı veri kaynakları arasındaki verilerin senkronizasyonunu sağlar. Azure Synch, müşterilerin yerel veri merkezleri, bulut tabanlı veritabanları ve diğer veri kaynakları arasında veri senkronizasyonu yapmasına olanak tanır.

Azure Synch, kullanıcıların farklı veri kaynakları arasında veri akışını yönetmelerine olanak tanır. Bu veri kaynakları arasında, SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, MongoDB ve diğer veritabanları yer alabilir. Azure Synch, kullanıcıların veri kaynakları arasında gerçek zamanlı veri senkronizasyonu yapmalarına ve verileri güncel tutmalarına olanak tanır. Azure Synch ayrıca, kullanıcıların verilerini farklı coğrafi konumlarda tutmalarına da izin verir. Bu sayede, verilerin yedeklenmesi ve çevrimiçi olmaları sağlanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam