Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

C#, Microsoft tarafından geliştirilen, modern bir nesne yönelimli programlama dilidir. C# dilinde, C++ ve Java gibi diğer popüler programlama dillerinde olduğu gibi, nesne yönelimli programlama özellikleri, yorumlanan kodlama, şablonlar ve özelleştirilmiş veri yapıları yer almaktadır.

C# dilinin özellikleri arasında, kolay okunabilirlik, kodlama ve hata ayıklama, nesne yönelimli programlama, çoklu dil desteği, hızlı kod yürütme ve güvenli kodlama ortamı yer alır. C# dilinin yaygın olarak kullanıldığı alanlar, Windows masaüstü ve mobil uygulamaları, oyun geliştirme, web uygulamaları, veritabanı uygulamaları ve yapay zeka uygulamalarıdır.

C# dilinde yazılan kod, bir C# derleyicisi tarafından derlenir ve Microsoft .NET çerçevesi içinde çalıştırılır. C# dilinde ayrıca, platform bağımsızlık sağlamak için Xamarin, .NET Core ve Mono gibi açık kaynaklı çözümler de mevcuttur. C# dilinde geliştirme yapmak için Microsoft Visual Studio gibi entegre geliştirme ortamları kullanılabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam