Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Deep Learning

Deep Learning, yapay sinir ağları gibi derin öğrenme algoritmalarının kullanıldığı bir makine öğrenmesi alt dalıdır. Bu algoritma tipi, insan beynindeki nöronların bir taklidi olarak tasarlanmıştır.

Derin öğrenme, büyük veri setleri kullanarak karmaşık örüntüleri ve ilişkileri otomatik olarak öğrenme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, özellikle görüntü, metin ve ses verileri gibi yüksek boyutlu verilerin işlenmesi için kullanılır.

Derin öğrenme algoritmaları, doğrusal olmayan problemleri çözmek için uygundur ve geleneksel makine öğrenmesi yöntemlerine kıyasla daha yüksek doğruluk oranları elde edilebilir. Uygulama alanları arasında yüz tanıma, nesne tanıma, doğal dil işleme, ses tanıma ve oyun yapay zekası yer alır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam