Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Kendo, web ve mobil uygulama geliştirmek için kullanılan bir JavaScript çerçevesidir. Kendo UI, jQuery, Angular, React, Vue.js gibi yaygın olarak kullanılan diğer çerçevelerle de uyumlu olan bir çerçevedir.

Kendo UI, birçok arayüz bileşeni (UI) sunar ve bu bileşenler, geliştiricilerin web uygulamalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına olanak tanır. Kendo UI bileşenleri arasında grafikler, veri tabloları, form kontrolleri, menüler, diyalog kutuları, takvimler ve daha birçok arayüz öğesi bulunur.

Kendo UI, geliştiricilere uygulama geliştirme sürecini hızlandıran ve kolaylaştıran özellikler sunar. Özellikle, mobil uygulama geliştirme için birçok bileşen sunar ve bu bileşenler, mobil uygulamaların hızlı ve etkili bir şekilde geliştirilmesini sağlar.

Kendo UI, geliştiricilerin web ve mobil uygulama geliştirme sürecini hızlandıran, kolaylaştıran ve daha verimli hale getiren bir araçtır.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam