Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft 365 Defender

Data MarketDijital SözlükMicrosoft 365 Defender

Microsoft 365 Defender, Microsoft tarafından geliştirilen bir güvenlik platformudur. Bu platform, işletmelerin Microsoft 365 ve Windows cihazlarını korumak için tasarlanmıştır. Microsoft 365 Defender, Microsoft Defender for Endpoint, Microsoft Defender for Office 365 ve Microsoft Cloud App Security gibi ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

Microsoft 365 Defender, güvenlik tehditlerini tespit etmek, engellemek ve yanıtlamak için kullanılan yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanır. Bu platform, işletmelerin tehditlere daha hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermesine olanak tanır. Ayrıca, Microsoft 365 Defender, farklı güvenlik ürünleri arasında entegrasyon sağlayarak, kuruluşların güvenlik stratejilerini ve veri koruma politikalarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam