Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

MS CSP, Microsoft Cloud Solution Provider kısaltmasıdır. Microsoft, bulut bilişim hizmetlerini bir dizi abonelik tabanlı servis olarak sunar ve bu hizmetlerin dağıtımını doğrudan yapan veya indirgeyen bir grup iş ortağına, Microsoft Cloud Solution Provider olarak atanan iş ortaklarına lisans verir. Bu iş ortakları, müşterilerine Microsoft’un bulut hizmetlerine doğrudan erişim sağlamak ve bunları yönetmek için yetkilendirilirler.

MS CSP programı, Microsoft’un bulut hizmetlerinin müşterilere daha kolay bir şekilde erişimini sağlamak için tasarlanmıştır. Microsoft, CSP programına katılan iş ortaklarına, Office 365, Microsoft Azure, Dynamics 365, Enterprise Mobility + Security (EMS) ve diğer bulut hizmetleri için müşteri abonelikleri yönetme yetkisi verir. Bu yetki, iş ortaklarına müşterilerine doğrudan erişim ve fatura yönetimi yapma imkanı verir.

MS CSP programı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır ve Microsoft bulut hizmetlerinin dağıtımını ve yönetimini basitleştirir. Bu sayede, müşterilerin bulut hizmetlerine kolayca erişim sağlaması ve iş ortaklarının daha verimli bir şekilde hizmet sunması sağlanır.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam