Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Open Lisans

Open License, Microsoft ürünlerinin küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun fiyatlı bir lisanslama seçeneğidir. Bu lisanslama seçeneği, bir işletmenin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve işletmenin Microsoft ürünlerine uygun fiyatlarla erişim sağlamasına olanak tanır.

Open License, işletmelerin Microsoft ürünlerine düşük bir giriş maliyetiyle sahip olmalarını sağlar. İşletmeler, belirli bir ürünün bir adet lisansı yerine, birçok ürünün birden fazla lisansını alabilirler. Bu da, işletmelerin bütçelerine göre ölçeklendirilebilir ve ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir bir lisanslama modeli sunar.

Open License ayrıca, işletmelerin lisanslarını Microsoft Online Services ile entegre etmelerine de olanak tanır. Bu, işletmelerin Microsoft Office 365, Exchange Online, SharePoint Online ve diğer online hizmetlere uygun fiyatlı bir şekilde erişmelerini sağlar.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam