Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Power Apps

Power Apps, Microsoft’un bulut tabanlı bir uygulama geliştirme platformudur. Bu platform, kodlama veya geliştirme deneyimi olmayan kullanıcıların bile iş uygulamaları, mobil uygulamalar ve veri giriş formları oluşturmasına olanak tanır.

Power Apps, yüksek düzeyde özelleştirme seçenekleri sunar ve Microsoft Office 365, SharePoint, Dynamics 365, Common Data Service gibi birçok veri kaynağına erişebilir. Bu sayede, verileri toplama, depolama, analiz etme ve paylaşma konusunda işletmelere ve kullanıcılara önemli bir destek sağlar.

Power Apps ile, kullanıcılar web tabanlı bir sürükle-bırak arayüzü kullanarak uygulama geliştirebilir, ayrıca ayrıntılı özelleştirme seçenekleri sunan Power Apps Studio’u da kullanabilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam