Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

SAP, kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılımı, iş zekası (BI) yazılımı, veritabanı yazılımı, insan kaynakları yönetimi yazılımı, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı ve bir dizi diğer iş yazılımı üreten bir Alman şirketidir.

SAP yazılımları, birçok farklı endüstride kullanılır, örneğin üretim, perakende, finans, sağlık, eğitim, hükümet ve diğerleri. Bu yazılımlar, işletmelerin tedarik zinciri yönetimi, finansal yönetim, satın alma, envanter yönetimi, satış, pazarlama, müşteri hizmetleri ve diğer iş işlevlerini yönetmelerine yardımcı olur. SAP yazılımları, kurumsal verimliliği artırmaya, işletme süreçlerini optimize etmeye ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.

SAP, dünya genelinde birçok büyük şirket ve kuruluş tarafından kullanılmaktadır ve kurumsal yazılım alanında önde gelen bir isimdir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam