Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Netbeans

NetBeans, Java, C++ ve diğer programlama dillerinde, bir entegre geliştirme ortamı (IDE) olarak kullanılan açık kaynaklı bir yazılım geliştirme aracıdır. NetBeans, birçok programlama dili için destek sunar ve birçok işlevi içeren bir araç seti sunar.

NetBeans IDE, bir metin düzenleyicisi, hata ayıklama aracı, otomatik tamamlama özelliği, kod tamamlama özelliği, derleyici ve diğer yazılım geliştirme araçlarını içerir. Bu araçlar, programcılara, hızlı bir şekilde kodlama, hata ayıklama ve test yapma olanağı sağlar. NetBeans, kodu derleme, birleştirme, paketleme ve dağıtma işlemlerini kolaylaştıran birçok entegre araç da sunar.

NetBeans, Java SE, Java ME ve Java EE gibi Java platformları için kod yazımını kolaylaştırır. C++, PHP, HTML5, CSS, JavaScript, XML ve diğer birçok dille de uyumludur. NetBeans, açık kaynak kodlu bir proje olup, birçok farklı platformda kullanılabilir. NetBeans, özellikle Java ve C++ programlama dillerinde uygulama geliştirmek isteyenler için tercih edilen bir geliştirme aracıdır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam