Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Eclipse, açık kaynaklı bir entegre geliştirme ortamıdır (IDE). Eclipse, özellikle Java geliştirme için popülerdir, ancak C/C++, Python, PHP, JavaScript, Ruby ve daha pek çok farklı programlama dili için de kullanılabilir.

Eclipse, birçok farklı özellik sunar, örneğin kod tamamlama, hata ayıklama, test etme, kaynak kontrolü, proje yönetimi ve daha pek çok özellik. Eclipse, birçok farklı eklenti ve araçla genişletilebilir ve birçok farklı platformda çalışabilir, örneğin Windows, Linux ve Mac OS.

Eclipse, geniş bir kullanıcı topluluğuna sahiptir ve birçok farklı projede kullanılır. Eclipse, açık kaynaklı bir yazılım olduğu için, kullanıcılar tarafından kolayca özelleştirilebilir ve geliştirilebilir. Eclipse’in güçlü özellikleri, geliştiricilerin kodlarını daha hızlı ve daha verimli bir şekilde oluşturmalarına ve yönetmelerine olanak tanır.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam